Az Optimum-med Kft. recepciós kollegát keres részmunkaidőbe

VÉRVÉTELI ASSZISZTENST KERESÜNK RÉSZMUNKAIDŐBE

FELADATOK

  • kért laboratóriumi vizsgálatok regisztrálása, dokumentálása
  • vérvétel és mintaátvétel szakmai szabályoknak megfelelően
  • minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés

ELVÁRÁSOK

  • minimum középfokú egészségügyi végzettség
  • egészségügyi nyilvántartási hivatalnál regisztrációval rendelkezzen
  • több éves vérvételi tapasztalat
  • empatikus, de határozott fellépés
  • precíz mintakezelés

AMIT NYÚJTUNK

  • kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
  • határozatlan idejű részmunkaidős munkaviszony
  • korszerű, modern munkakörnyezet
  • betanulási időszak biztosítása
  • oktatás

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Optimum-med Kft. 2440 Százhalombatta, Vörösmarty utca 16.
SYNLAB Magánvérvételi Hely

 Személyesen a rendelőben vagy a 06-20/745-4357-es telefonszámon.

FELNŐTT ÉS GYEREK SPORTORVOST KERESÜNK RÉSZMUNKAIDŐBE

KÖVETELMÉNYEK

  • Szakorvosi diploma, jó szaktudás és tapasztalat

MUNKAKÖRÜLMÉNYEK

  • Személyes közreműködési szerződés (díjazás megállapodás szerint), rendszeres rendelési időpontok megállapodás szerint, igényes munkakörnyezet, kiszámítható, hosszútávú munkalehetőség.

KÖTELESSÉGEK

  • Szakorvosi vizsgálatok precíz elvégzése rendelői környezetben, törvényileg előírt adminisztratív tevékenység pontos lebonyolítása.

Személyesen a rendelőben vagy a 06-20/745-4357es telefonszámon, e-mailben az info@optimummed.hu-ra várjuk

A COVID-19 fertőzés megelőzési intézkedés gyanánt, ideiglenes felfüggesztjük a tevékenységünket, így rendelőnk visszavonsáig nem üzemel.